KAYIT

 


Koronavirüs Pandemisi (Sars-CoV-2/Covid-19) nedeniyle Kongre Organizasyon Komitesi, ICAPHS'2020 Kongremizi 22–25 Ekim 2020 tarihleri arasında ONLINE OLARAK gerçekleştirme kararı almıştır. 

 


Kongre Katilim Ücreti, bildiri gönderimi, kongre bilimsel oturumlara katılım (ONLINE OLARAK), kongre katılım sertifikası (e-postayla tarafınıza göndermiş olacaktır), kongre elektronik kitabı, hizmetlerini kapsamaktadır.  Çalıştay IV katılımı ücretsiz.

Çalıştay (Workshop) Kayıt Ücreti, katılım belgesi (e-postayla tarafınıza göndermiş olacaktır) ve çalıştaya katılım hizmetlerini kapsamaktadır.  

Çalıştaylar (workshop), 15 Ekim 2020 tarihine kadar en az 15 kişinin kayıt olması durumunda gerçekleşecektir. Çalıştay kaydınızı en geç 15 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmenizi önemle rica ederiz. İlgili çalıştaya (workshop) toplam kaydın 15 kişinin altında kalması durumunda, o zamana kadar kayıt yaptırmış kişilere bilgilendirme yapılacak ve yatırılan tutar iade edilecektir. 

Öğrenci belgenizi kayıt formu ile birlikte [email protected]  adresine mail olarak iletmeniz gerekmektedir.

Kongreye kayıt yaptırmadan bildiri gönderen katılımcıların bildirileri kabul edilmeyecektir.

Günlük kayıt talepleri kabul edilmemektedir.

KAYIT İPTALİ
İptal şartlarına uygun olacak şekilde, tüm kayıt iptalleri ConPlus Kongre ve Organizasyon bildirilerek yapılmalıdır [email protected]  Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.  Kayıt ve Konaklama iptalleri en geç 1 Eylül 2020 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.

DÜZENLEME
Kongre Düzenleme Kurulu ConPlus Kongre ve Organizasyon’u Kongre Resmi Organizasyon Firması olarak belirlemiştir. Kongre dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus Kongre & Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz [email protected]

 

 

 

 

 

 

 


Silüet